Witamy w przedszkolu Radosna chatka!

Przedszkole „Radosna chatka” znajduje się w Krakowie przy ul. Ułanów 41, w wolnostojącym budynku na 30-to arowej, ogrodzonej działce. Wśród starych pięknych drzew do dyspozycji dzieci jest duży ogród, plac zabaw jak również ogródek owocowo-warzywny oraz szklarnia.

Celem naszego przedszkola jest zapewnienie najlepszej opieki i najlepszego wspomagania rozwoju dzieci. Chcemy im zapewnić warunki „jak w domu”, zarówno do indywidualnego rozwoju, jak i w grupie rówieśniczej.

Wnętrze przedszkola urządzone jest tak, aby stymulować wyobraźnię i kreatywność dzieci. Magnetyczne i tablicowe powierzchnie ścian naszych sal pozwalają na tworzenie przez dzieci niezliczonych kreacji ich otoczenia.
Przestronne wnętrza rozwijają wyobraźnię, a piękny, duży, ogrodzony teren zielony zapewnia bezpieczne miejsce do gier i zabaw na świeżym powietrzu.

Nauczanie w ramach podstawy programowej wychowania przedszkolnego wzbogacone jest o szeroką ofertę zajęć dodatkowych. Zapewniamy działania twórcze w sferze plastycznej, muzycznej, teatralnej i kulinarnej, opiekę specjalistów oraz wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną.

Chcemy, aby nasze dzieci w przyszłości były otwarte, śmiałe i ciekawe świata oraz aby prowadziły zdrowy styl życia.

Przedszkole posiada własną kuchnię i opiekę dietetyka (realizujemy diety eliminacyjne). Posiłki sporządzane są z najwyższej jakości produktów, bez dodatku glutaminianu sodu oraz soli. Oprócz zdrowych i smacznych posiłków dzieci codziennie otrzymują smoothie ze świeżych owoców i warzyw.

Aby z radością i chęcią dzieci chciały się rozwijać, w ich „drodze do szkoły” nie zapominamy, że czas dzieciństwa, to czas zabawy.
Zapewnienie dzieciom radosnego dzieciństwa i pobudzanie ich ciekawości świata jest naszym zadaniem, które realizujemy każdego dnia.
Szczęście i rozwój naszych dzieci jest naszą nagrodą!

Witamy w naszym przedszkolu!

Nasze przedszkole jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 17:30 (z możliwością przedłużenia 6:30-18:00). Jeśli masz jakieś pytania zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Adres e-mail:

biuro@przedszkole-radosnachatka.pl